Odtülüler Dershanesi

Etimesgut Özel Okul Fiyatları

Ankara Etimesgut adlı semtte çok sayıda özel okul kurulmuş olmasına karşı ücretler bakımından Etimesgut özel okul fiyatları hakkında araştırma yapıldığında Anaşehir Koleji fiyat bakımından sunduğu avantajlar nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Çocukların ilerideki yaşamlarının temelini oluşturan çocukluk dönemlerinin oluşmaya başladığı anaokulu bölümünde öğrenciler oyun oynayarak okula alışma sağlamaktadırlar. Sabah verilen kahvaltıya ek olarak öğle yemeği ve ikindi vaktinde de ikindi kahvaltısı adı altında başka bir yemek daha öğrencilere verilmektedir. Bu yemekler yapılırken gıda mühendisleri tarafından titiz bir şekilde değerlendirilmekte ve dünyada hızla ilerleyen obeziteye karşı öğrencileri küçük yaşlardan itibaren korumak amacıyla çocuklara verilen yemeklerin kalorileri de hesaplanmaktadır. Okulun mutfakları hijyenik bakımdan da sürekli denetlenmektedir.

Etimesgut Özel Okul Fiyatları ve Yabancı Dil Eğitimi

Gelişen dünyada özellikle iş bulma konusunda artık tek bir dil yetmemekte, işverenler ek yabancı dillerin de bilinmesini istemektedir. Etimesgut özel okul fiyatları bakımından çok uygun olan Anaşehir Koleji bu konuda küçük yaşlardan itibaren dil eğitimi vermeye başlıyor. İngilizcenin global dünyadaki etkisine bağlı olarak okul İngilizceyi çocuklara anlayabileceği bir şekilde aktarıyor. Böylelikle küçük yaşta alınan bu dil eğitimi sayesinde çocuklarınız gelecekte İngilizce konusunda güzel bir temel kurmuş oluyorlar.

Etimesgut Özel Okulundaki Etkinlikler Nelerdir?

Anaşehir koleji Etimesgut özel okul fiyatları bakımından oldukça uygun olmasına karşın anaokulu, ilkokul ve ortaokul bölümünde öğrencilere derslerin yanında ek olarak birçok eğitim veriyor. Basketbol, futbol, voleybol, tiyatro eğitimi, güzel konuşma eğitimi, bilgisayar eğitimi, modern dans eğitimi, halk dansları, yüzme kursu, çeşitli zeka oyunları, yerel el sanatları, bilim atölyelerinde ekstra eğitim, mental aritmetik, resim eğitimi, okçuluk alanında eğitim, satranç kursları, bale kursu, drama, paten kayma, masa tenisi, hızlı okuma ve plastik sanatlar alanlarında da birçok eğitim vermektedir. Bu alanlarda eğitim görmek için ise öğrenciler bu alanlardan on adetini seçiyor ve yoğunluk ve çocukların yeteneğine göre bu seçeneklerden beş tanesinde eğitime geçiliyor.

Etimesgut Özel Okul Fiyat Bilgileri

Anaşehir Koleji yukarıda verilen ek kurslardan hiçbir şekilde ek ücret almıyor. Bu kurslar, İngilizce eğitimi, günde üç kez verilen yemek de yıllık ödenen fiyatlara dahildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir