Odtülüler Dershanesi

Etimesgut Özel İlkokullar

2005 ve 2013 yılları arasında hizmet vermeye başlayan ve günümüzde yedi şubeye ulaşmış olan Anaşehir Kolejleri, Ankara Etimesgut’ta da öğrencilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yola, kreş ve anaokulu eğitim hizmetleriyle çıkan Anaşehir Koleji, Etimesgut İstasyon Mahallesi’nde ilk ve orta okul hizmetleri vermeye 2018 senesi itibari ile başlamıştır. Etimesgut özel ilkokullar arasında köklü bir geçmişi olan ve bu bölgede açılan ilk kolej olma özelliğini de taşıyan Anaşehir Koleji öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Etimesgut Özel İlkokullarında Uzman Eğitmenler ve İdareciler

Etimesgut özel ilkokullar arasında uzman ve kaliteli eğitimci ve idareci kadrosuna sahip olan ve köklü bir kolej olma özelliği bulunan Anaşehir Koleji, öğrenci ve velilere hitap eden eğitim ve öğretim prensibi ile alanında başarılı ve uzman eğitmenler tarafından ezberci olmayan bir eğitim vermektedir.

Hepsi yenilikçi ve Atatürkçü bir misyon taşıyan eğitmenlerimiz ile çocuklarınıza modern ve Avrupai metotlar ile ilkokul eğitimi vermeye başlamış bulunmaktayız.

Etimesgut Özel İlkokulundaki Spor, Sanat ve Kültürel Faaliyetler

Okulumuz ilkokul seviyesinde bulunan öğrencilerine kaliteli bir eğitimin yanı sıra boş zamanlarını değerlendirebilecekleri ya da yeni bir hobi elde edebilecekleri imkanlar da sunmaktadır. Okulumuz Bağlıca Etimesgut kampüsünde bulunan yüzme havuzundan tüm şubelerimizde eğitim görmekte olan öğrencilerimiz faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra öğrencilerimizin yeteneklerini ve ilgi alanlarını geliştirebilmeleri için drama, İngilizce kursları, bale, halk dansları, satranç, voleybol, seramik, okçuluk, paten, güzel konuşma, hızlı okuma, masa tenisi ve tiyatro gibi 25 farklı dalda eğitim ve kurs imkanlarını okulumuz bünyesinde barındırmaktayız.

Anaşehir Koleji Radyosu ile de 2016 yılından beri çocuklarımıza, velilere ve eğitmenlerimize yönelik çeşitli radyo programları yapmakta ve bu açıdan da Etimesgut özel ilkokulları arasında farklılık göstermekteyiz.

Eğitim Modelimiz Etimesgut İlkokullarında

Anaşehir Koleji olarak Atatürk ilke ve inkılaplarına dayalı modern ve geliştirilebilir bir eğitim anlayışını öğrencilerimize uygulamaktayız. Günde toplam 9 saat ders işlenen okulumuzda öğrencilerimizin rahatlamaları için de mutlaka bir etkinlik dersi bulunmaktadır. İngilizce dil eğitimin yanı sıra Rusça, Fransızca ve Almanca gibi dillerde de eğitim verme imkanımız bulunmaktadır. Yabancı dil eğitimleri de alanında uzman Türk ya da yabancı eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir