Odtülüler Dershanesi

Etimesgut Koleji

2005 yılında eğitim faaliyetine başlayan Anaşehir Koleji, kreş ve etüt hizmetine öncelik vererek eğitim hizmeti sunmuştur. 2005 yılından 2013 yılına kadar Ankara’da farklı semtlerde kreş ve etüt hizmetlerine yönelik çalışmalarını genişletip yeni şubeler ile eğitime gönül vermiştir. Etimesgut ilçesinde çalışmalarını daha da köklü hale getirerek Ankana Kids ismi ile yeni bir kreş açarak bölgeye eğitim alanında yeni soluk getirmiştir. Kreş faaliyetlerine, ilköğretim ve ortaokul eğitimini de katan Anaşehir Koleji, Etimesgut Koleji olarak da adına yakışır bir açılış ile 2013 yılında Bağlıca’da eğitim hizmetine başlamıştır.

Etimesgut Koleji, Eğitim ve Öğretimde Yeni Bir Soluk

Bölgesinde yeni olmasına rağmen adından çok söz ettiren, Etimesgut Koleji, Atatürk’ün ilke edindiği çağdaş eğitim sistemini benimseyen bir kurum olarak eğitim-öğretim alanında hizmet vermektedir. Geleceğe umutla bakan genç nesli yetiştirmek ve milletine başarılı bireyler kazandırmak Anaşehir Kurumları’nın temel misyonudur. Etimesgut bölgesinde yeni faaliyete geçecek olan kurumlarımız ve çalışmalarımız siz eğitim gönüllerinin de takip ettiği gibi son sürat devam etmektedir.

Etimesgut Koleji; her geçen gün yenilenen yapısı ile Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını hedef edinen, teknolojik bilgilere sahip, donanımlı ve akılcı ilkelere gönül vermiş yeni nesiller yetiştirmektir. Tüm bunları yaparken ahlaki tavır ve tutumları da göz ardı etmeden, saygın bireylerin temellerini okullarımızda verdiğimiz eğitim ile oluşturmaktayız. Başarılı, disiplinli, akılcı, kararlı ve donanımlı öğrenciler yetiştirmek temel prensiplerimiz arasındadır.

Etimesgut Kolejinde Bilimin Işığında Güçlü Kadro!

Kurumumuzda bulunan eğitim gönüllülerinin tamamı yalnızca kazanç hedeflememektedir. Kadromuzda bulunan öğretmenlerimizin tamamı kendi branşlarına hakim kişilerdir. Kadromuz parasal kazanç sağlamanın yan sıra, toplumun ışığı olacak aydınlık beyinleri yetiştirmek ve geleceğe kazandırmak adına itina ile görevlerini yerine getirmektedir.

Etimesgut Kolejindeki Sanatsal ve Kültürel Aktiviteler

Okulumuzda başarılı bireyleri yetiştirmenin yanı sıra, sanatsal, kültürel faaliyetler de vermekteyiz. Sağlıklı bireyler yetiştirmek için sporsal faaliyetler de kurumumuzun vazgeçilmez çalışmaları arasındadır. Araştıran, iletişimi yüksek ve meraklı bireyleri yetiştirmek için akademik öğretimin yanı sıra kültürel çalışmalarda kurumumuz için son derece önemlidir. Ana spor faaliyetlerinin yan sıra, modern dans, diksiyon, drama, yüzme, zeka oyunları ve hızlı okuma derslerimiz bulunmaktadır. Anadil Türkçe olmak üzere, İngilizce, Fransızca, Rusça ve Almanca dillerinde eğitim verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir