Odtülüler Dershanesi

Etimesgut Kolej Listesi

Ankara’nın Etimesgut semtinde birçok özel okul bulunmasına karşın Etimesgut kolej listesi içerisinde en çok tercih edilen okulların başında Anaşehir Koleji gelmektedir. Çocuklarımızın geleceğinin en çok etkilendiği ve kişiliklerinin oluştuğu ana okulu sektöründe öncü olan kuruluş, çocukların birçok alanda eğitilmesini sağlıyor. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı veren okulun yemekhanesinde hijyen kurallarına önem vermekte, çocukların sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak için dikkatli seçimler yapmaktadır.

Ana okulunda eğitim verilen bir diğer alan ise İngilizce eğitimidir. İngilizce dilinin dünyada çok etkili ve artık global bir dil olduğu düşünüldüğünde çocukların bu eğitimi almalarının önemi de ortaya çıkmaktadır. Çocukların küçük yaşta alacakları dil eğitimi daha kalıcı olacağı için bu eğitimi verecek olan kurumu da daha dikkatli seçmeniz gerekiyor. Anaşehir Koleji, yabancı ve iyi eğitim almış öğretmenleri sayesinde çocuklarınızın ikinci bir dili de kolaylıkla öğrenmesini sağlıyor.

Etimesgut Kolej Listesinin Diğer Alanları

Ankara’da Etimesgut kolej listesi olarak arama yapıldığında ilk başta gelen Etimesgut Koleji sadece ana okulu kesiminde değil, ilkokul ve ortaokul alanlarında da hizmet veriyor. İlkokul ve ortaokullarda da yemek vb. hizmetler veriliyor. Firmanın birçok alanda çocuklara verdiği sosyal etkinlikler bulunuyor. Yirmi beş çeşit etkinliği çocuklara veren kolej, drama, modern dans, halk dansları, bale, satranç eğitimi, bilgisayar eğitimi, voleybol, futbol, basketbol, yüzme kursları, okçuluk eğitimi, mental aritmetik, zeka oyunları, el sanatları, bilim atölyelerinde eğitim, müzik alanında eğitim, jimnastik, seramik eğitimi, resim ve tiyatro alanında eğitim, güncel konuşma teknikleri eğitimi, paten kayma, masa tenisi, plastik sanatlar, hızlı okuma gibi alanlarda eğitime devam ediyor.

Etimesgut Kolej Listesine Giren Okullarda Bu Alanlarda Eğitim

Öğrenciler bu yirmi beş çeşit alan içerisinden kendilerine uygun olan on alan seçer. Seçimin yoğun olmasına bağlı olarak da bu on alan içerisinden de beşine yerleşir. Branşların açılması da belirli kurallara bağlanmıştır. Bir alanın eğitime açılabilmesi için o alanı en az on öğrencinin seçmiş olması gerekmektedir. Dersler bittikten sonra başlayan bu alanlardaki eğitimler her gün 15:30’da başlar, 16:15’te biter. Özel olarak hazırlanmış salonlarda yapılan eğitimlerin bir diğer amacı da çocukların sosyalleşmesini sağlamaktadır.

Etimesgut Özel Okul Listesine Giren Özel Eğitim Alanlarının Ücreti

Bu alanlardaki eğitimlerden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Bu alanlar yıllık ücretlere dahildir. İnternette Etimesgut kolej listesi olarak arama yaparak firmaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir